https://projektpodklucz.com.pl/uslugi-remontowe/

Usługi remontowe

Odświeżenie, odrestaurowanie czy nawet wykończenie własnego mieszkania kompletnie od zera to trudne zadanie. Warto więc postawić na usługi remontowe, dzięki którym łatwiej będzie stworzyć wnętrze swoich marzeń i to bez ogromnych nakładów finansowych. Zyskać można jednak jeszcze więcej. Jeśli tylko wybierzecie usługi realizowane przez profesjonalistów, możecie mieć pewność, że remont zostanie wykonany w pełni kompleksowo.

Zapraszamy już teraz do kontaktu z naszą firmą lub dalszą lekturą.

projektowanie wnętrz gdansk obrazek 6

Zatrudniamy specjalistów od projektowania. Zaplanujemy każde wnętrze. Klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne, a może bardzo ekstrawaganckie? To nie ma znaczenia, zawsze profesjonalnie podejdziemy do każdego powierzonego nam zlecenia. Naturalnie oferujemy także swoje wsparcie. Nasze usługi remontowe to idealne dopasowanie wyglądu przyszłego wnętrza do trendów, możliwości przestrzennych oraz potrzeb samego zamawiającego.

Kiedy decydujemy się na usługi remontowe?

Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby oraz preferencje. Niektórzy decydują się na kompleksowy remont po prostu wtedy, gdy tynki zaczynają już pękać, ściany dawno utraciły swą pierwotną barwę, a drewniane panele na podłodze zwyczaje się powypaczały.

Inni odświeżają mieszkania regularnie, co kilka lat. Wynika to nie tylko z chęci dopasowania się do mody. Człowiekowi wnętrza dość szybko mogą się opatrzyć. Dłuższy czas po poprzednim remoncie wnętrze nie robi już na nas takiego wrażenia, a więc przyjemność z wypoczynku w domu wyraźnie spada.

Oczywiście remont będzie konieczny bardzo często po kupnie mieszkania z rynku wtórnego. Nawet jeśli stan ogólny jest całkiem niezły, to każdy z nas ma własny gust i prawie na pewno będzie chciał wprowadzić jakieś zmiany. Usługi remontowe w Gdańsku mogą także dotyczyć wykończenia mieszkania i jest to kolejna opcja. Nie każdy decyduje się na zakup mieszkania czy domu od dewelopera w tzw. stanie pod klucz. Jeśli kupujemy stan surowy, to sami jesteśmy odpowiedzialni za jego wykończenie.

Nietypową opcją remontu jest tzw. odrestaurowanie wnętrz. To zazwyczaj dotyczy budynków o charakterze zabytkowym. Wiele osób lubi taki rustykalny styl. Jeśli jednak stan wnętrza nie jest zbyt dobry, będzie konieczne jego odświeżenie. Wykonuje się tutaj remont, po którego zakończeniu zachowany będzie pierwotny styl danych wnętrz.

Usługi remontowe Gdynia – na co się przygotować?

usługi remontowe cennik

No dobrze, to znamy już podstawowe powody, dla których ludzie decydują się na wyremontowanie swoich mieszkań. Co jednak z samą realizacją tego zadania? Podjęcie decyzji o remoncie jest łatwe, ale wdrożenie tego wszystkiego w życie to już nie lada wyzwanie.

Zacznijmy może od samego projektu. Tak, o ile planujecie tylko przemalować ściany, nie musicie sobie tym zawracać głowy. Jeśli jednak remont ma być generalny, a więc bardzo głęboki, bez projektu raczej się nie obejdzie. Na taki remont wydajemy niemałe pieniądze i na pewno nikt nie chce obudzić się w rzeczywistości, w której wnętrze jego mieszkania nie pasuje do wizji, jaka została nakreślona.

Dobry plan remontu to podstawa

Z tego powodu remonty, wykończenia czy restaurowanie wnętrz zawsze powinno się zaplanować. Tutaj z pomocą przychodzą doświadczeni projektanci. Osoby takie przygotowują szkic przyszłego wyglądu mieszkania na podstawie swojej wiedzy, aktualnych trendów, rozkładu pomieszczeń, jak i potrzeb samego zamawiającego.

Kiedy już macie w ręku projekt, może okazać się konieczne uzyskanie pozwoleń budowlanych. Niestety, są przypadki, w których będzie trzeba się o nie postarać, ale o tym opowiemy nieco później.

Materiały budowlane

Kolejny etap to zakup wszystkich potrzebnych materiałów budowlanych. Wybieramy się także na zakupy po różnego rodzaju ozdoby i dodatki do wnętrza. Nie zapominajcie o meblach. W sklepach meblowych również można spędzić dużo czasu. Co więcej, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej wtedy, gdy decydujecie się na meble pod wymiar. Je również trzeba zaprojektować!

Zaopatrzeni we wszystko macie teraz 2 opcje do wyboru. Albo bierzecie się za prace remontowe samodzielnie, albo zatrudniacie do tego celu ekipy budowlane. Na pierwszą opcję zdecyduje się zapewne niewielu. Potrzeba nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także czasu i nierzadko odpowiednich narzędzi. Lepiej zostawić to w rękach specjalistów, ale właśnie, trzeba najpierw ich znaleźć…To znów tracenie czasu na przeglądanie ogłoszeń i weryfikowanie firm.

Aranżacja wnętrz

Na koniec pozostanie nam jeszcze wniesienie, złożenie oraz ustawienie mebli. Musimy przy tym jeszcze posprzątać po całym remoncie.

Ufff, dużo tego, prawda? Myślimy, że teraz będziecie już rozumieli, dlaczego kompleksowe usługi remontowe są rozwiązaniem o wiele lepszym. Już spieszymy z omówieniem tego, co wchodzi w ich skład.

Kompleksowe usługi remontowe trójmiasto, na czym to polega?

kompleksowe usługi remontowe

Wiele osób decyduje się wziąć cały remont na siebie, myśląc, że dzięki temu zaoszczędzi pieniądze. Niestety jest to złudne wrażenie. Najczęściej kompletnie nie oszczędzamy na takim rozwiązaniu. Tracimy mnóstwo swojego czasu, a i wynajmując różne ekipy budowlane, nierzadko może się okazać, że trafimy na nierzetelnych fachowców. Co wtedy? Szukamy nowej firmy i wszystko zaczyna się niestety od nowa, a my dokładamy do tego kolejne złotówki.

Nasze usługi remontowe całkowicie rozwiązują ten problem. Zajmujemy się wszystkim, poczynając od projektu, przez kosztorys i zakup materiałów, prace budowlane, meblowanie, a kończąc na sprzątaniu.

Co jednak najważniejsze, mamy własne ekipy budowlane. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane na przykład z tynkowaniem, malowaniem, tapetowaniem, położeniem podłóg, wyburzeniem ścianek działowych, kafelkowaniem i wiele, wiele więcej. Ponieważ prace te realizujemy samodzielnie, czas ich wykonania jest krótszy, a co za tym idzie, ostateczny koszt okazuje się być sporo mniejszy.

Profesjonalne prace budowlane

Bardzo ważne jest to, że decydując się na takie wsparcie, nie trzeba przejmować się tym, czy dana ekipa budowlana poradzi sobie z wyzwaniem. My możemy podjąć się zarówno drobnych remontów, jak i kompleksowych prac. Zajmujemy się także wykańczaniem wnętrz, wszelkiego rodzaju naprawami, jak i odświeżaniem z zachowaniem oryginalnej, klasycznej formy.

Ponieważ prace wykonywane są przez jedną firmę, nie trzeba martwić się o ewentualne zgłoszenia reklamacyjne. Błędy zdarzają się nawet najlepszym. Kiedy jednak za prace remontowe odpowiedzialnych było wiele ekip, znalezienie sprawców błędnego wykonania jest trudne. Nie każda firma profesjonalnie podchodzi również do takich rzeczy. Może być problem z wyegzekwowaniem darmowego usunięcia wady.

Wybierając kompleksowe usługi remontowe, korzysta się z usług jednej firmy, od początku do końca, a to na pewno ułatwia ewentualne reklamacje.

Usługi budowlano remontowe

Kolejną zaletą korzystania z kompleksowych usług jest to, że ma się pełną kontrolę nad wszystkimi etapami prowadzonych prac. Nie będzie więc żadnych problemów z tym, aby wnętrze swojego domu idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Wszystko zaczyna się od współpracy z projektantem. W naszym przypadku jest to osoba doświadczona i bardzo profesjonalna, która podczas przygotowywania projektu stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom zamawiającego.

Zmiany można jednak wprowadzać również później, kiedy wykonywane są prace budowlane bądź instalacyjne. Współpraca z jedną firmą jest po prostu wygodna, stosunkowo tania, a do tego bezpieczna i dająca gwarancję uzyskania efektów, o jakich zawsze się marzyło.

Co z pozwoleniami budowlanymi?

Pamiętacie, jak wspominaliśmy o tym, że czasem, aby przeprowadzić usługi remontowe Gdańsk potrzebne będą pozwolenia? Dotyczy to sytuacji, w których na przykład wyburzamy istotne dla konstrukcji ściany. Jest to ważne także w przypadku remontów domów, gdzie w ramach tych prac dobuduje się jakąś konstrukcję na trwałe związaną z gruntem.

Starania o pozwolenia nie są łatwe w każdym przypadku i tutaj powstaje kolejna zaleta współpracy z fachowcami. W ramach kompleksowych usług nasza firma zajmie się uzyskaniem wszystkich pozwoleń. Co ważne, możemy także wykonać pełny kosztorys wykonania remontu, jak i zająć się zakupem samych materiałów.

Usługi remontowe cennik

projektowanie wnętrz gdansk obrazek 6

Chcielibyśmy mocno podkreślić, że jesteśmy firmą, która swoje usługi realizuje od początku do końca. Co to oznacza? Tylko albo aż tyle, że po zakończeniu prac nasi klienci mogą od razu wprowadzić się do gotowego już wnętrza. Nie tylko wykonamy prace budowlane i instalacyjne, ale także umeblujemy oraz udekorujemy wnętrze, zgodnie z projektem. Na koniec wszystko dokładnie wysprzątamy, przygotowując mieszkanie czy dom do zamieszkania.

Nie trzeba wiele, aby cieszyć się pięknym mieszkaniem. Wystarczy skontaktować się z nami już dzisiaj. Z przyjemnością porozmawiamy o Twojej wizji mieszkania, o którym zawsze marzyłeś. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania, przygotujemy projekt, a później weźmiemy się do ciężkiej pracy fizycznej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne zadowolenie z realizacji naszych usług. Średnia cena za usługi remontowe wynosi od 22 do 26 zł za m2, ale oczywiście wszystko zależy od zakresu projektu. Taki cennik nie będzie obowiązywał, np. w przypadku przeróbki instalacji wewnętrznych. Dlatego, zapraszamy przede wszystkim do kontaktu z nami.

    Leave Your Comment Here