usługi remontowe gdańsk obrazek 2

Usługi remontowe Gdańsk

Wykończenie nowo zakupionego domu czy mieszkania, kompleksowe odświeżenie pomieszczeń czy ich przebudowa to tylko przykłady sytuacji, w których większość osób poszukuje usług specjalistów z zakresu budownictwa. Remont mieszkania chodzi Ci po głowie? Wykończenie mieszkania to dla nas nie tylko praca, ale i również pasja. Sprawdź nasze usługi remontowe z Gdańska.

Kompleksowe usługi remontowe w Gdańsku

Oferujemy nie tylko profesjonalne usługi remontowe w Gdańsku, ale także kompleksowe, oddając naszym Klientom mieszkania gotowe pod klucz, od razu do zamieszkania, wliczając w to również prace remontowe.

Zastanawiasz się, kiedy zdecydować się na takie usługi, co może wchodzić w ich zakres i dlaczego warto postawić na wsparcie profesjonalistów? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do dalszej części wpisu.

Wieloletnie doświadczenie w usługach remontowych

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że możemy kompleksowo zająć się powierzonymi nam zadaniami. To nie tylko usługi z zakresu budowlanego, ale także prace projektowe, jak i wykonywanie profesjonalnych ekspertyz technicznych na zakończenie realizacji usług.

Korzystanie z usług specjalistów to pewność, że zarówno niewielkie mieszkanie, jak i ogromny dom jednorodzinny, będą wykończone dosłownie pod klucz, zawsze zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. To także pewność zastosowania najlepszych na rynku materiałów budowlanych oraz trzymania się nowoczesnych technologii, które gwarantują piękny wygląd wnętrz po remoncie, jak i ich solidność.

Remonty i wykończenia na terenie Gdańska

Wiele osób zastanawia się nad tym, kiedy tak naprawdę przychodzi najlepszy moment na przeprowadzenie prac remontowych. Niektórzy latami mieszkają w jednym wnętrzu i decydują się na jego odświeżenie dopiero wtedy, gdy dawno temu pomalowane ściany nie wyglądają już za dobrze, glazura odpada, a podłogi zaczynają się wypaczać. Inni realizują drobne odświeżenie pojedynczych pomieszczeń bardzo regularnie, ciesząc się świeżym wnętrzem i nigdy nie nudząc się w swoim domu.

Na pewno jednak na usługi remontowe w Gdańsku trzeba zdecydować się koniecznie wtedy, gdy budynek stanowi już zagrożenie dla mieszkańców. Odpadające tynki z sufitu, zawilgocone ściany czy niszczejąca instalacja elektryczna lub wodociągowa. To tylko przykłady sytuacji, z którymi nasza firma zawsze poradzi sobie bardzo profesjonalnie. Tego typu remonty często realizowane są bezpośrednio po zakupie mieszkania z rynku wtórnego w niezbyt dobrym stanie. Choć profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy, to jednak oferujemy atrakcyjne ceny, a więc kupno taniego mieszkania do kapitalnego odświeżenia na pewno będzie opłacalne.

Remont i odświeżanie mieszkań w Gdańsku

usługi remontowe gdańsk obrazek 1

Celem remontu nie zawsze musi być diametralna odmiana stylu wnętrza. W przypadku budynków bardzo starych nierzadko już zabytkowych, właściciele mogą chcieć odświeżyć ich stan, ale nie zaburzając pierwotnego, klasycznego wyglądu. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów możemy zająć się kompleksową rekonstrukcją wnętrz, ich naprawą z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów i zawsze w oparciu o nowoczesne technologie. Wnętrza po takim remoncie zachowają swój klasyczny klimat, ale jednocześnie staną się przyjemne wizualnie, zachęcające do spędzania w nich czasu i sprawiające wrażenie bardzo bezpiecznych.

Firma remontowa z Gdańska

Dobra firma realizująca usługi remontowe w Gdańsku musi zatrudniać najlepszych specjalistów budowlanych, z różnych profesji, którzy są w stanie przygotować wnętrze dosłownie pod klucz. W naszym przypadku można na to liczyć, nasza firma od wielu lat świadczy profesjonalne usługi. Niezależnie od skali powierzonych nam prac, zajmujemy się między innymi takimi zadaniami, jak:

– murowanie;
– tynkowanie;
– układanie glazury i terakoty;
– tapetowanie;
– montaż lub renowacja podłóg, w tym także drewnianych;
– prace wykończeniowe;
– sufity podwieszane;
– wykończenia wnętrz;
– meble na wymiar;
– malowanie;
– szpachlowanie;
– remonty domów;
– wykonywanie wylewek;
– burzenie ścian i stawianie nowych w celu zmiany rozkładu pomieszczeń w budynku.

Doświadczeni, bardzo profesjonalni pracownicy zadbają o to, aby efekt realizacji prac budowlanych przeszedł najśmielsze oczekiwania Klienta. Dobra jakość materiałów to jedno, ale nawet najlepsze produkty nie zapewnią olśniewającego finału remontu, jeśli nie będą za niego odpowiedzialni prawdziwi specjaliści.

Pełna wymiana wszystkich instalacji

Podczas każdego remontu, szczególnie takiego kompleksowego, warto dodatkowo zająć się przeglądem wszystkich instalacji i w razie potrzeby ich wymianą. Profesjonalne usługi remontowe w Gdańsku zdecydowanie powinny to obejmować i w naszym przypadku można liczyć między innymi na wykonanie instalacji:

– elektrycznych;
– wodociągowych i kanalizacyjnych;
– gazowych;
– centralnego ogrzewania.

To także profesjonalny montaż nowego oświetlenia, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Podczas remontu często pojawia się dodatkowo pokusa montażu klimatyzacji. Ostatnie, bardzo gorące miesiące letnie zachęcają do takich kroków i z naszą pomocą wykonanie całego systemu będzie proste, a i jednocześnie stosunkowo niedrogie.

Tworzenie energooszczędnych budynków

Rosnące ceny energii, a do tego bardzo wartościowa moda na ekologię sprawiają, że coraz więcej osób myśli o budynkach energooszczędnych. Z jednej strony są one przyjazne środowisku, zużywając mniej energii, ale także przyjazne kieszeni właściciela. Mniejsze zużycie energii to niższe rachunki, w tym, chociażby za ogrzewanie w okresie zimowym.

Choć podczas remontu nie wykonuje się całej konstrukcji od nowa, to jednak istnieje wiele możliwości na to, aby dopasować w dużej mierze budynek do aktualnych standardów i płacić mniej za jego utrzymanie. To między innymi montaż nowoczesnych okien, usuwanie tzw. mostków cieplnych, wymiana pokryć dachowych, ocieplenie ścian, czy izolacja fundamentów. Kapitalny remont to także dobra okazja do wymiany instalacji odpowiedzialnej za ogrzewanie, szczególnie wtedy, gdy nadal korzysta się z kosztownych i mało ekologicznych pieców na węgiel.

Nasze profesjonalne usługi remontowe w Gdańsku obejmują oczywiście również takie prace. W razie potrzeby odpowiednio zaprojektujemy budynek i jego wnętrze, starając się jak najbardziej, aby nie tylko wyglądał nowocześnie, ale także spełniał współczesne standardy energetyczne.

Pozwolenia na remont w Gdańsku

Z zasady wszystkie prace budowlane, jakie się wykonuje, powinny być zgłaszane do odpowiednich urzędów. Potrzebne są do tego oczywiście różne pozwolenia, a do ich uzyskania będziemy potrzebowali także projektów. W przypadku remontów sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jedne prace można bowiem wykonywać na własną rękę, a inne powinno się zgłaszać, uzyskując odpowiednie pozwolenia.

Bez jakiegokolwiek pozwolenia można w zasadzie w pełni odświeżyć swoje mieszkanie, w tym pomalować ściany i sufity, zrobić nową podłogę lub zamontować nową instalację teleinformatyczną bądź alarmową. Raczej nie będzie trzeba mieć także pozwolenia na wyburzenie wewnętrznych ścianek, ale pod warunkiem, że nie są one ścianami nośnymi dla konstrukcji. Właściciele domów jednorodzinnych mogą także bez pozwolenia stawiać tzw. elementy małej architektury, tak długo, jak długo nie są one stale związane z gruntem.

Lista remontów wymagających uzyskania pozwolenia jest niestety całkiem długa. Na pewno musimy o tym pamiętać, wymieniając instalację elektryczną, wodną czy kanalizacyjną. Do tego wyburzanie ścian nośnych, usuwanie okien i drzwi, wymiana całego dachu czy zmiana piwnicy bądź strychu na cele mieszkaniowe. To tylko kilka przykładów, który jest o wiele więcej. Wybierając naszą firmę nie trzeba się tym jednak przejmować. Zadbamy o odpowiednie projekty i zdobędziemy pozwolenia dla wszystkich wykonywanych prac, dla których będą one potrzebne.

Firma remontowo budowlana

Szukasz firmy która prowadzi kompleksowe usługi i  może zrealizować pełny remont, odświeżyć, unowocześnić czy w pełni przebudować swoje mieszkanie lub dom? Zapraszamy do naszej oferty. To nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy, a do tego zupełnie niepotrzebnych nerwów. Bez względu czy chcesz przeprowadzić remont łazienki, czy też całego mieszkania – zapraszam do współpracy.

Kompleksowe usługi budowlane na terenie gdańska

Pomożemy Państwu stworzyć piękne oraz wygodne mieszkanie, komfortowy dom dla całej rodziny, jak i również nieszablonową restaurację czy biuro.

W zależności od Państwa potrzeb, oferta może obejmować projekt w raz z nadzorem autorskim lub kompleksową realizacje „pod klucz”.

Zapewniamy również sprawdzone i zaprzyjaźnione ekipy budowlane oraz pomoc w zakupie  niezbędnych materiałów.

Sprawdź też: Wykończenie pod klucz Gdańsk
Działamy również na terenie: Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Zdjęcia: Wikipedia.org

    Leave Your Comment Here