remonty gdynia

Remonty Gdynia

Chyba nie ma takiej osoby, która nie planowałaby od czasu do czasu chociaż trochę odświeżyć wnętrze swojego mieszkania. Często w takich momentach zaczynają się dylematy – zlecić remonty w Gdyni specjalistom, czy może zająć się tym na własną rękę? Decydując się na pomoc fachowców, w głowie rodzi się kolejne pytanie – postawić na kompleksowe usługi jednej firmy, czy może szukać wszystkich specjalistów osobno? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że są to poważne decyzje, sprawiające niemałe problemy. Z tego powodu dzisiaj postaramy się przyjrzeć tematowi nieco bliżej. 

Remonty w Gdyni – kiedy się nie decydujemy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi no to pytanie, gdyż w dużej mierze zależy to od indywidualnych potrzeb. Ze swojego doświadczenia wiemy, że wiele osób odświeża mieszkania regularnie, na przykład co 2-3 lata. Wynika to z chęci cieszenia się czymś nowym. Nie da się ukryć, że odnowione wnętrza stają się przytulne, poprawiają nastrój i sprawiają, że mieszkanie nigdy nam się nie znudzi.

Najczęściej jednak remonty robi się wtedy, gdy stan oraz wygląd wnętrz pozostawiają wiele do życzenia. To samo dotyczy oczywiście osób kupujących mieszkanie z rynku wtórnego. Szukając nieruchomości raczej nikt nie kieruje się tym, w jakim stylu jest ona aktualnie zaaranżowana. Skupiamy się na lokalizacji, cenie i ogólnym stanie mieszkania czy domu.

Remontować samemu, czy zlecić to fachowcom w Gdyni?

Teraz sprawa, o której wspominaliśmy na początku. Planujecie odświeżyć mieszkanie i rodzi Wam się w głowach pomysł samodzielnego zajęcia się tym wszystkim. Niby nic wielkiego – zaplanować sobie wygląd wnętrz, kupić wszystkie potrzebne materiały, a następnie wziąć się do pracy. Czy jednak na pewno?

Warto na początek upewnić się, że w ogóle dysponuje się odpowiednią ilością wolnego czasu. Pamiętajcie, że remonty są niesamowicie wręcz angażujące. Jeśli planujecie robić to wieczorami po pracy, przygotujcie się na długie, ciężkie tygodnie. Taki remont będzie ciągnąć się w nieskończoność, a Wy będziecie musieli długi czas mieszkać w bałaganie. Wykonywanie prac budowlanych późnymi wieczorami po pracy na pewno wcześniej czy później odbije się również na Waszym samopoczuciu. Można wziąć oczywiście urlop, ale czy nie wolicie wykorzystać tych dni na jakiś ciekawy wypad?

Dobry remont wymaga odpowiedniego przygotowania oraz wiedzy

Czas to jednak nie wszystko. Niestety, ale nie obejdzie się tutaj bez wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Położenie gładzi, klejenie tapet, wymiana podłogi, układanie instalacji elektrycznej czy malowanie – to naprawdę nie jest tak proste, jak może się wydawać. Na koniec pozostaje kwestia tego, jaką mamy wizję dotyczącą swojego mieszkania, a co otrzymamy finalnie. Niestety, rzadko udaje się osiągnąć zamierzony cel. Co gorsza, w naszej głowie wszystko może wydawać się idealne, ale po wdrożeniu tego w życie często nagle okazuje się, że wcale nie jest tak ciekawie, jak miało być.

Czy to za mało, aby udowodnić, że remonty na własną rękę nie mają większego sensu? O ile można sobie jeszcze jakość poradzić wtedy, gdy zajmujecie się tylko jednym pomieszczeniem, tak odświeżenie całego domu czy mieszkania to już poważne wyzwanie.

Kompleksowe remonty Gdynia

remonty gdynia obraz 1

Nasza firma, która wykonuje kompleksowe remonty Gdynia, odciąży Was od wszystkich tych problemów. Przede wszystkim możemy zająć się wykonaniem projektu. Mamy zespół specjalistów, który potrafi każdą wizję przekuć w ciekawą rzeczywistość, piękne, schludne, nowoczesne i funkcjonalne wnętrza. Nasza ekipa zajmie się później wszystkimi pracami budowlanymi, szybko, naprawdę tanio i do tego profesjonalnie. Nie musisz tracić swojego cennego czasu, a i wbrew pozorom zaoszczędzisz także pieniądze.

Czy warto zlecić kompleksowe usługi remontowe w Gdyni?

Przyjrzymy się jeszcze jednej kwestii. Osoby zainteresowane naszymi usługami często są zaskoczone ceną realizacji zlecenia. Wydaje się ona za wysoka, ale czy faktycznie tak jest? W takich sytuacjach rodzi się w głowie myśl – „przecież taniej wyjdzie, jak wynajmę wszystkich specjalistów osobno”. Niestety, tylko pozornie tak się wydaje.

Jeśli zestawić na przykład cenę pracy malarzy z ogólną wyceną realizacji kompleksowej usługi w naszej firmie, to faktycznie nie wygląda to zbyt optymistycznie. Trzeba jednak spojrzeć na temat szerzej. Należy poszukać malarzy, tynkarzy, fachowców od podłóg, elektryków, hydraulików, osoby zajmujące się klejeniem tapet, montażem okien i wiele więcej. Spróbujcie podliczyć sobie wszystkie te koszty, będziecie zaskoczeni. Kiedy kupujecie coś w pakiecie, korzystacie ze zniżek, prawda? Dokładnie tak samo działa to w przypadku naszych usług. Oferujemy kompleksowe wsparcie, mamy w swojej ekipie wszystkich specjalistów potrzebnych do wykonania pełnego remontu i dlatego współpraca z nami przełoży się na niskie koszty.

Korzyści ze skorzystania z kompleksowych usług remontowych

Wyobraźcie sobie, że jedna z wynajętych ekip nie podoła zadaniu albo wykona je nieprawidłowo. Teraz musicie walczyć o oddanie wpłaconej zaliczki, tracicie materiały budowlane, a do tego musicie szukać kolejne ekipy. Fachowcy przyjdą i muszą naprawiać błędy poprzedników – na pewno policzą więcej.

Choć nikomu tego nie życzymy, to jednak wszyscy jesteśmy ludźmi i pomyłki nam się zdarzają. Kiedy po krótkim czasie okaże się, że farba zaczyna schodzić, trzeba szukać kontaktu do malarzy i reklamować usługę. Jeśli później na przykład nowe panele zaczną się wypaczać, znów przyjdzie nam to reklamować, ale wcześniej trzeba poszukać ekipy, która była za to odpowiedzialna.

Współpracując z nami nie będziecie mieli tego problemu. Oczywiście gwarantujemy wysoką jakość usług, ale jeśli jednak pojawi się jakiś problem, nie trzeba bawić się w detektywa i dociekać, kto jest za to odpowiedzialny. Wystarczy telefon do jednej firmy, która ponosi odpowiedzialność za cały przeprowadzony remont.

Kompleksowe doradztwo zawsze pod ręką 

Oszczędność czasu i pieniędzy, gwarancja szybkiego wykonania usługi, a do tego bezpieczeństwo – poznaliście już wiele zalet związanych z wyborem usług kompleksowych. Na tym jednak nadal nie koniec. Ponieważ jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która stawia na profesjonalnych pracowników, zajmujemy się nie tylko samymi pracami budowlanymi.

Każdy na pewno ma jakąś wizję tego, jak mieszkanie powinno wyglądać, ale często brakuje tej przysłowiowej kropki nad „i”. Tutaj również możemy przyjść z pomocą. Oferujemy fachowe doradztwo wszystkim naszym Klientom. Doradzamy w trakcie projektowania wykończenia wnętrza, przy wyborze materiałów budowlanych, zakupie mebli, a nawet elementów dekoracyjnych. Jesteśmy z naszymi Klientami dosłownie od początku do końca, a więc od rozmowy na temat projektu, a na sprzątaniu po remoncie kończąc.

Zlecając remonty w Gdyni oszczędzisz na materiałach budowlanych

Nie da się odświeżyć mieszkania, bez zakupu materiałów budowlanych. Nawet bardzo drobne prace wymagają chociaż zakupu farb i tynku do uzupełnienia ubytków w ścianach. Kupno wszystkich tych rzeczy w dzisiejszych czasach to żadne problem, ale kupno za przystępne pieniądze to już sztuka.

Nasza firma prowadzi jednak współpracę z wieloma sklepami, hurtowniami, producentami i dostawcami takich materiałów. Ponieważ kupujemy te produkty w dużych ilościach, korzystamy z wielu atrakcyjnych zniżek, niedostępnych dla klientów detalicznych. Z nami oszczędza się więc dwukrotnie – raz na ekipie remontowej, a kolejny raz na zakupie materiałów budowlanych.

Załatwimy wszystkie formalności

Masz w planach powiększenie pokoju i wyburzenie ważnej konstrukcyjnie ściany? Dostawiasz garaż obok domu? A może chcesz zbudować taras na stałe związany z budynkiem? To tylko przykłady sytuacji, w których przed wykonaniem remontu trzeba postarać się o pozwolenia budowlane. Wszystko zaczyna się od sprawdzenia, co w ogóle będzie potrzebne. Później zaczyna się żmudny proces zbierania dokumentów, aby ostatecznie wystać się w urzędach i stracić swój cenny czas. Czy naprawdę warto się z tym męczyć?

Nasza ekipa wszystkim się zajmie. Ponieważ sami planujemy taki remont, oczywiście stale konsultując go ze zleceniodawcą, to doskonale wiemy, jakie dokumenty będą potrzebne. Zdobędziemy je i zagwarantujemy, że wszystkie prace budowlane są wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Po skorzystaniu z naszych usług na remont w Gdyni wystarczy wprowadzić się do mieszkania

Jeśli kiedykolwiek robiliście samodzielnie jakieś drobne prace remontowe w domu, to na pewno świetnie zdajecie sobie sprawę z tego, ile trzeba się później narobić, aby wszystko posprzątać. Tak ujawnia się kolejna zaleta wyboru kompleksowych, naszych usług. Nie tylko zaplanujemy remont i go wykonamy. Nasza ekipa zajmie się również na koniec sprzątaniem. Zlecając fachowcom remont w Gdyni możecie w każdej chwili kontrolować postęp prac i ewentualnie wprowadzać zmiany, ale nie musicie przejmować się żadnymi obowiązkami. Kiedy skończymy, po prostu wprowadzacie się do odświeżonego wnętrza, rozsiadając się od razu na sofie z filiżanką swojej ulubionej kawy.

Oferta na Remont w Gdyni

remonty gdynia

Jeśli w Twojej głowie już dawno tli się marzenie o zrobieniu remontu, nie czekaj dłużej – zaufaj nam, profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Zajmiemy się remontem od A do Z, przygotujemy atrakcyjny cennik, załatwimy wszystkie dokumenty, wykonamy projekt i przeprowadzimy wszystkie prace budowlane. Na koniec posprzątamy mieszkanie i wręczymy długą gwarancją. Zapraszamy do kontaktu – stworzymy wnętrza Twoich marzeń, w których z przyjemnością będziesz spędzać każdą wolną chwilę.

    Leave Your Comment Here