architekt wnętrz sopot obraz 6

Architekt wnętrz Sopot

Masz pewną wizję wyglądu swojego przyszłego mieszkania, ale nie wiesz, jak wcielić ją w życie? Postaw w takim razie na nasze usługi – i profesjonalizm naszego architekta wnętrz z Sopotu. Pamiętaj, że żadnego remontu czy wykończenia nowego mieszkania nie powinno zaczynać się bez projektu. Jego brak prowadzi do wielu problemów, podnosi koszty, wydłuża czas realizacji inwestycji, a do tego nie daje gwarancji dobrego dopasowania wnętrza do potrzeb.

Chcesz wiedzieć, co w ramach swoich usług oferuje nasza firma? Nie wiesz, czy skorzystanie z takiej oferty jest w ogóle opłacalne? Zapraszamy w takim razie do dalszej lektury – rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Brak projektu to przede wszystkim ciągła walka ze swoimi myślami. Niby każdy wie, jak takie mieszkanie ma wyglądać, ale z wizja vs rzeczywistość często diametralnie różnią się od siebie. Źle wykończone mieszkania nierzadko są mało funkcjonalne. Pojawia się między innymi problem nieprawidłowego zagospodarowania wolnej przestrzeni (jest to szczególnie ważne w małych mieszkaniach). Nie można tutaj zapominać o mieszaniu się stylów. Choć nie ma w tym nic złego, to jednak każdą taką aranżację powinno się robić z głową. Zbyt duży chaos naprawdę nie wygląda dobrze.

architekt wnętrz obraz 55

Nasz architekt wnętrz jest osobą, która potrafi elastycznie dopasować się do indywidualnych potrzeb. Możemy zająć się projektem każdego domu, mieszkania czy nawet firmowego biura. Nie boimy się żadnych wyzwań, co oznacza, że dostajesz gwarancję satysfakcji. Przygotujemy projekt w dosłownie każdym stylu i wszystkie zaproponowane przez nas rozwiązania szczegółowo skonsultujemy. Dobry architekt wnętrz gwarantuje mnóstwo korzyści, do których zalicza się między innymi:

mieszkanie funkcjonalne i piękne jednocześnie,
modny i ciekawy styl,
zastosowanie najlepszych materiałów,
idealne wykorzystanie przestrzeni mieszkania,
świetne połączenie mebli z różnymi elementami dekoracyjnymi,
atrakcyjna cena i fachowe doradztwo techniczne.

Jesteś zainteresowany usługami architekta wnętrz w Sopocie? Gwarantujemy zadowolenie i profesjonalne podejście do współpracy. Zapraszamy do kontaktu. 

Pomysły na wnętrza 

Wiele osób wykańczających mieszkanie bez przygotowania projektu, które idą na żywioł, nie jest zadowolonych z efektów pracy. Powodów tego jest wiele. Do najważniejszych zalicza się jednak brak odpowiedniego doświadczenia. Do tego dochodzi ograniczona wiedza związana z tym, jakie meble oraz materiały wykończeniowe oferuje współczesny rynek. Każdy z nas opiera swoją wizję na rzeczach, które widział w paru sklepach lub podejrzał w domach znajomych. Niestety to zdecydowanie za mało, aby stworzyć naprawdę piękne i funkcjonalne wnętrze.

remonty sopot obraz 6

Nasz architekt wnętrz jest osobą, do której warto się zgłosić. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych projektów, które za każdym razem w pełni sprostały oczekiwaniom zamawiających. Zespół pracowników ma zawsze głowy pełne pomysłów i projektuje w najbardziej nietypowych stylach. Ty masz swoją wizję, a my przekujemy ją w rzeczywistość. Konsultujemy się na każdym etapie projektowania, proponujemy własne rozwiązania i oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne.

Porady architekta wnętrz z Sopotu

architekt wnętrz obraz 4

Rzetelne podejście do kwestii związanych z przygotowaniem projektu tak naprawdę gwarantuje optymalizację kosztów związanych z remontem lub wykończeniem mieszkania. Idąc na żywioł, trzeba liczyć się z wieloma nieprzewidzianymi niespodziankami. Nagły brak materiałów budowlanych czy konieczność wdrażania zmian opóźnia pracę i przyczynia się do zwiększania kosztów całej inwestycji.

Można jednak uniknąć tego wszystkiego, stawiając na profesjonalny projekt. Nasz architekt wnętrz z Sopotu w pierwszym etapie przeprowadza szczerą rozmowę z zamawiającym. Jej celem jest dokładnie ustalenie potrzeb i wizji przyszłego wnętrza, jaką ma w swojej głowie klient. W następnym etapie wykonywana jest wizja lokalna. Doświadczony pracownik odwiedza budynek, dokonuje pomiarów i kompleksowej analizy.

Przebieg pracy

Po jej zakończeniu architekt wnętrz zabiera się do pracy. Pierwszym krokiem jest rozplanowanie pomieszczeń, w tym między innymi ustalenie, czy jakieś ściany będzie trzeba wyburzyć, a inne dostawić. To bardzo ważny etap. Dzięki niemu już oszczędza się pieniądze, gdyż podczas prac wykończeniowych nie pojawią się nieprzewidziane niespodzianki.

W kolejnym kroku architekt wnętrz zajmuje się już bezpośrednio projektowaniem wnętrza. To nie tylko kwestie związane z jego wykończeniem, ale także z tym, jakie meble i elementy dekoracyjne zastosować. Projekt zawiera w sobie szczegółowy kosztorys. Można poznać orientacyjną cenę wykończenia jeszcze przed rozpoczęciem prac. Dodatkowo projektant bardzo dokładnie określa, jakie materiały budowlane mają być użyte. To gwarancja, że finalnie wnętrze będzie dokładnie takie, jak zakładał projekt.

remonty sopot obraz 8
remonty sopot obraz 7

Sprawdź też: Remonty Sopot

Praca nie musi skończyć się na projekcie

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, wcale nie musisz ograniczać się tylko do wykonania projektu. Nasze biuro oferuje bowiem usługi kompleksowe, a więc wykończenie domu, mieszkania lub firmy pod klucz. Co to oznacza?

Zaczniemy oczywiście od projektu, za który będzie odpowiedzialny nasz doświadczony architekt wnętrz, który pracuje na terenie Sopotu. W następnym kroku możemy podjąć się zadania związanego z zakupem wszystkich potrzebnych materiałów, mebli oraz elementów ozdobnych. Współpracujemy z wieloma sprzedawcami oraz producentami. Dzięki nam możesz na tym etapie zaoszczędzić pieniądze, gdyż nierzadko korzystamy z cen o wiele niższych, niż są dostępne dla klientów detalicznych.

Profesjonalne ekipy budowlane

Sami możemy być odpowiedzialni za pracę ekip budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i dajemy gwarancję, że efekty ich działania zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Usługa jest kompleksowa, a więc oszczędzasz nie tylko czas, ale także własne pieniądze. Nie tylko zajmiemy się pracami budowlanymi, ale także meblowaniem, instalacją elektryki oraz zakładaniem wszystkich elementów dekoracyjnych.

Na tym jednak nadal nie koniec. Kiedy ekipy budowlane lub remontowe opuszczą pomieszczenia, następny zespół pracowników zajmie się skrupulatnym sprzątaniem. Ty odbierasz wnętrza w pełni gotowe do zamieszkania. Po prostu wchodzisz, siadasz na nowej kanapie i rozkoszuje się wspaniałym stylem!

Profesjonalny architekt wnętrz z Sopotu

projektowanie wnętrz gdansk obrazek 6

Jeśli zdecydujesz się na nasze kompleksowe usługi, otrzymasz gwarancję najwyższej jakości, na której na pewno się nie zawiedziesz. Stawiamy na najlepsze na rynku materiały, nowoczesne i solidne meble, a do tego modne oraz eleganckie ozdoby. Na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom – po prostu zgłoś się do nas już teraz. Pierwsza konsultacja z naszym architektem jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje. Co więcej, choć zachęcamy do wyboru naszych usług kompleksowych, to jednak możesz podpisać umowę jedynie na przygotowanie projektu. Nasz architekt wnętrz z Sopotu na pewno Cię zaskoczy!

    Leave Your Comment Here