wykończenie pod klucz gdynia zdjęcie

Wykończenie pod klucz Gdynia

Posiadanie własnego mieszkania lub domu to duży komfort życia i spore ułatwienie. Jeszcze lepiej, kiedy nasze mieszkanie lub dom jest wykończone pod klucz, zgodnie z naszym stylem i wizją. Nasza firma oferuje piękne oraz komfortowe aranżacje. Z nami własne mieszkanie pod klucz w Gdyni jest na wyciągnięcie ręki. Przygotowujemy profesjonalne projekty wnętrz spełniające oczekiwania estetyczne oraz praktyczne. Wszystkie tworzone przez nas projekty dopasowywane są do indywidualnych zapotrzebowani naszych klientów. Skorzystaj z naszej oferty na wykończenie pod klucz w Gdyni. 

Jak wygląda przebieg współpracy przy wykończeniu pod klucz?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wyremontowanie, szczególnie pierwszego mieszkania lub domu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegu współpracy wyglądał profesjonalnie i zrozumiale dla obu stron. Na każdym etapie współpracy, na bieżąco rozmawiamy z naszymi klientami i informujemy ich o postępach. Wszystko zaczyna się oczywiście od kontaktu i przygotowania pierwszego projektu. Jeśli lokal już powstał, dokonujemy wizji lokalnych i naturalnie mamy kilka pytań, które pomogą nam w pełni zrozumieć Twoje potrzeby. Bez obaw, to nie są żadne trudne pytania 😊

Na podstawie danych, które nam dostarczysz, nasz projektant wnętrz wykona koncepcyjną wersję projektu w możliwie jak najszybszym czasie. O tym, czym różni się projekt koncepcyjny od kompleksowego, możesz przeczytać w jednym z naszych ostatnich artykułów: Projektowanie wnętrz – od A do Z

Po przygotowaniu przez nas projektu, wysyłamy go do Ciebie. Na tym etapie możemy rozmawiać już o projekcie, który widzimy. Nanosimy ewentualne poprawki i jak już projekt zostanie zaakceptowany, ruszamy z finalną wersją i zaczynamy brać się już za zaawansowane prace! Następnie pozostanie nam przygotowanie kosztorysu, opracowanie harmonogramu prac i podpisanie umowy.

Co wyróżnia usługę wykończenia pod klucz w Gdyni

Przede wszystkim cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Każde mieszkanie, każdy projekt, który powstaje z naszej pracowni jest autorski oraz indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas prace w pełni zadawalały naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. Oferujemy praktyczne rozwiązania dla wszystkich klientów. Zapraszamy do współpracy, z pewnością uda nam się wypracować projekt, który bez wątpienia będzie dla Państwa satysfakcjonujący. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem mieszkania lub domu w Gdyni i myślisz o jego kompleksowym remoncie możesz już teraz zarezerwować spotkanie z naszym ekspertem.

Co wchodzi w skład usługi wykończenia pod klucz?

Wykończenie pod klucz Gdynia obraz 2

Podsumujmy zatem, co wchodzi w skład wykończenia pod klucz w Gdyni. Jak zapewne się domyślasz, nasze usługi w tym zakresie są kompleksowe. Oddajemy mieszkania lub domy naszym klientom gotowe do zamieszkania. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace, m.in.:

  • tynkowanie, malowanie ścian, ewentualne tapetowanie;
  • położenie płytek, wykonanie podłogi i innych elementów ozdobnych;
  • przygotowanie i dostosowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej, czy tez elektrycznej;
  • montaż oświetlania i armatury łazienkowej;
  • odpowiednie umieszczenie mebli, wykonanie i zaaranżowanie wnętrza;
  • odbiór techniczny.

Oczywiście ten zakres prac jest bardzo dużym skrótem, tego co w wielu przypadkach trzeba wykonać. Korzystając z naszej usługi możesz mieć jednak pewność, że kompleksowo zajmiemy się całym projektem. Nie musisz się o nic martwić. Nie musisz szukać specjalistów z różnych dziedzin, nasza firma takich posiada. Po skończonej przez nas pracy nad projektem, wystarczy, że przywieziesz swoje rzeczy i rozgościsz się we własnych czterech kątach.

Wykończenie całego mieszkania z meblami

Już we wcześniejszym akapicie wspominaliśmy o odpowiednim umieszczeniu mebli, ale wielu klientów prosi o doprecyzowanie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania to takie, które oczywiście jest umeblowane. Tak, też jest w przypadku naszych kompleksowych projektów. Posiadamy znakomitych projektantów, którzy stworzą dla Ciebie niesamowite projekty aranżacji wnętrz, klimatyczne, stylowe, a zarazem praktyczne. Życie w takim mieszkaniu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie umeblowanie mieszkania lub domu. Podsumowując, w ramach naszej kompleksowej usługi, kupujemy również meble, ozdoby i całe wyposażenie dekoracyjne. Zdołaliśmy Cię przekonać do skorzystania z naszej oferty? W takim razie nie czekaj, napisz do nas i zarezerwuj spotkanie!

Na czym polega usługa Wykończenia pod klucz w Gdyni?

Przy standardowym remoncie mieszkania lub domu, musimy szukać specjalistów do każdej dziedziny, zaczynając od tynkarzy, specjalistów od podłóg, płytkarzy, kończąc na elektrykach i malarzy. Nie masz również pewności, że w przypadku każdej firmy lub też specjalisty zostaniesz obsłużony profesjonalnie i bez żadnych problemów. A bazując na naszym doświadczeniu, w większości przypadkach tak właśnie jest. Nie mamy na myśli nawet jakość działań, a bardziej terminowość jeśli chodzi o daty realizacji. Oczywiście, istnieje też duża szansa, że z pracy którejś ekipy nie będą Państwo zadowoleni, a wtedy dodatkowo termin realizacji się oddala, a koszty rosną.

Decydując się na współpracę z nami i skorzystanie z oferty na wykończenie pod klucz całkowicie omija Cię ten problem. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży budowlanej i zajmujemy się projektem od samego początku, do jego końca. Jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejszy remont, nie ma dla nas barier nie do przeskoczenia i nie odpowiadamy na pytania naszych klientów stwierdzeniem – „nie da się”. Sam się przekonaj! Napisz do nas, zrealizujemy dla Ciebie mieszkanie Twoich marzeń.

Prowadzimy wykończenia pod klucz na terenie całego województwa pomorskiego

Wykończenie pod klucz Gdynia obraz 2

Nie jesteś z Gdyni, a chciałbyś, abyśmy przygotowali dla Ciebie kompleksowy projekt pod klucz? Nie szkodzi! Nasza firma działa na terenie całego województwa pomorskiego. Zapraszamy już teraz do umówienia spotkania!

    Leave Your Comment Here