wykończenie pod klucz cennik

Wykończenie pod klucz

Piękne wnętrza, dopasowane do potrzeb meble, wygoda i komfort na każdym kroku. O tym marzy na pewno każdy właściciel domu czy mieszkania, ale aby cieszyć się wszystkimi tymi zaletami, warto zlecić wykończenie pod klucz. Dzięki tym usługom nie trzeba martwić się kompletnie o nic. W ramach współpracy z jedną firmą otrzymujemy wszystko, co będzie potrzebne do tego, aby wkrótce wprowadzić się do swojego wymarzonego mieszkanka. Co jednak wchodzi w skład tych usług i o czym należy pamiętać?

Profesjonalne wykończenie pod klucz tylko z dobrym projektem

Wszystko tak naprawdę musi rozpocząć się od dobrego projektu. Nie da się wykonać kompleksowego, bardzo głębokiego remontu bez jego zaplanowania. Owszem, na upartego da się, ale będzie się to wiązało z ogromnymi kosztami, wieloma problemami i z zupełnie niepotrzebną stratą czasu, a więc nikomu tego nie polecamy.

Projekt powinien być wykonany przez specjalistów. Zależnie od naszych potrzeb, może on obejmować ogólny wygląd wnętrz, jak i ich wystrój, w tym meble przygotowane na indywidualne zamówienie, jeśli tylko o takich marzycie. Dobry projektant podejdzie do swojej pracy bardzo rzetelnie. Powinien on wykonać pełny audyt wnętrza, a następnie zebrać informacje od zamawiającego, aby poznać jego potrzeby, preferencje, jak i po prostu indywidualny gust. Następnie, na tej właśnie podstawie, wykonywany jest sam projekt.

Spokojnie jednak, nie będzie to wersja ostateczna. Aby wykończenie pod klucz  miało sens i spełniało indywidualne potrzebny, konieczne jest wielokrotne konsultowanie prac projektowych. To, co otrzymacie na początek, to swego rodzaju wersja koncepcyjna. Nierzadko otrzymacie ich nawet kilka, mając możliwość wyboru tej, która spodoba się Wam najbardziej.

Uwzględniamy poprawki klientów

Teraz jednak przychodzi czas na wprowadzanie poprawek. Jeśli macie jakieś wątpliwości lub inaczej wyobrażaliście sobie swoje mieszkanie, możecie z powodzeniem kierować do projektanta własne uwagi. Będzie on z Wami konsultował wszystkie etapy pracy tak, aby ostatecznie dojść do jakiegoś porozumienia.

Naszym zdaniem jednak nie warto zawsze iść pod prąd i na siłę wymuszać własne pomysły w każdym możliwym miejscu. Pamiętajcie, że dobry projektant doskonale zna trendy rynkowe, a do tego umie efektywnie wycisnąć miejsce z najmniejszych nawet powierzchni. Osoby takie znają także wiele trików optycznych. Dzięki odpowiedniej grze światła, kolorów czy na przykład poprzez zastosowanie luster można osiągnąć ciekawe rezultaty. Czasem więc warto zdać się na pomysły, które otrzymacie. Prawie na pewno, jeśli początkowo wydały się Wam one dziwne, z biegiem czasu naprawdę je docenicie.

Co zawiera usługa wykończenia pod klucz

wykończenie pod klucz co to

Dobry projekt to tak naprawdę dopiero początek prac związanych z kompleksowym remontem. To, co czeka Was dalej, to między innymi:

uzyskanie niezbędnych pozwoleń budowlanych;
znalezienie ekip budowlanych do realizacji wszystkich prac (często będzie ich naprawdę wiele);
kupno lub zamówienie mebli na wymiar;
sprzątanie po remoncie;
meblowanie i montowanie wszystkich ozdób;
ponowne sprzątanie.

Uffff…sporo tego, prawda? Niestety, tak wygląda rzeczywistość kompleksowych remontów. Nie ma tutaj znaczenia, czy remontujecie mieszkanie, czy kupiliście nowy dom i musicie go wykończyć. Pracy zawsze będzie mnóstwo, czasu niewiele, a i brak doświadczenia będzie w tym przypadku niemiłą przeszkodą. Co w takim razie?

Tak doszliśmy do sedna naszych rozważań. Jak widzicie remont to mnóstwo pracy, której jednak można uniknąć, decydując się na usługi wykończenia pod klucz, które sami realizujemy. Jest to wygodne i pozwala zaoszczędzić czas, co za chwilę postaramy się udowodnić.

Wykończenie pod klucz - co to znaczy

wykończenie pod klucz mieszkania

Wyobrażacie sobie oddzielne poszukiwania tynkarzy, specjalistów od podłóg, płytkarzy, elektryków, malarzy…a wymieniać można tak dalej. Co gorsza, jest duża szansa, że z pracy którejś ekipy nie będziecie zadowoleni. Wtedy wszystko zaczyna się od nowa i, co gorsza, rosną koszty. Nowa ekipa musi przecież poprawić to, co poprzednicy zrobili źle.

Decydując się na wykończenie pod klucz  omija się cały ten problem. Doskonałym tego przykładem jest nasza firma. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży budowlanej i możemy od początku do końca, na własną rękę wykonać najtrudniejszy nawet remont. Tym samym wykonujemy pracę szybciej, a i koszt jednej usługi będzie o wiele niższy, niż zatrudnianie wielu ekip. Co jednak jeszcze ważniejsze, jeśli z jakichś powodów coś będzie nie tak, gwarancja jest jedna na wszystkie usługi. Nie trzeba później dochodzić, kto jest odpowiedzialny za dane prace. Wystarczy się zgłosić do nas i zaprezentować swoje uwagi, a my zajmiemy się usunięciem ewentualnych problemów, jakie się pojawią.

Wykończenia wnętrz

Kolejna zaleta współpracy z jedną firmą to pewność, że efekt remontu będzie spełniał, a i nierzadko nawet przerastał, wszystkie oczekiwania. Tutaj ponownie możemy się wzorować na naszych usługach. Wszystko zaczynamy od przygotowania projektu, później szykujemy kosztorysy i załatwiamy pozwolenia. Możemy sami zająć się zakupem mebli. W dalszej kolejności realizujemy prace budowlane, meblujemy i dokładnie po sobie sprzątamy. Jak się to wszystko kończy? Otwierasz drzwi do swojego mieszkania i od razu możesz rozsiąść się na sofie w swoim nowym salonie, relaksując się i podziwiając wyjątkowe wnętrza.

Ponieważ za wszystko odpowiedzialna jest jedna firma, stale kontaktujesz się z jednym doradcą. Możesz na każdym etapie remontu wnosić swoje uwagi, sugerować inne rozwiązania i dopasowywać ostateczny wygląd wnętrza do potrzeb. Dojdziesz nagle do wniosku, że może jednak nie kłaść płytek również na podłodze w łazience? Nie ma problemu. Kiedy zlecasz wykończenie pod klucz to Ty jesteś dyrygentem i masz pełny wpływ na wszystkie realizowane prace.

Wykończenie pod klucz z meblami

Dom czy mieszkanie mogą być dopasowane do potrzeb w dosłownym słowa tego znaczeniu. Nie ma problemu bowiem z zaprojektowaniem, zamówieniem i zmontowaniem mebli na wymiar. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane przy mniejszych mieszkaniach. Meble takie idealnie wykorzystując dostępną przestrzeń, dzięki czemu mieszkanie nie traci na funkcjonalności, a zapewnia dużo więcej przestrzeni do życia.

To oczywiście tylko przykłady zalet, jakie płyną z usług, którymi jest wykończenie pod klucz. Nie ma tutaj znaczenia wielkość mieszkania, czy to, jakie konkretnie ma się potrzeby. Dobrzy specjaliści zadbają o to, aby finał remontu był wręcz zniewalający.

Remont, odświeżenie, a może wykończenie mieszkania?

Tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia, w jakim konkretnie celu planuje się takie kompleksowe prace budowlane. Jedni mogą po prostu postanowić, że diametralnie odmienią wnętrze swojego mieszkania, wykonując kompleksowy remont. Inni na przykład kupują mieszkanie od dewelopera, które jest w stanie surowym i trzeba je jakoś wykończyć. Specyficzna forma remontów to na pewno taka, w której mamy do czynienia z klasycznymi, nierzadko zabytkowymi wnętrzami. Niektórzy mogą chcieć je odświeżyć, pozostawiając jednak pierwotny charakter. Jest to zadanie trudne, ale wykonalne, jeśli tylko odpowiednio się do tego podejdzie.

Remonty mieszkań

Aranżacja wnętrz Gdańsk 1

Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług. W każdym z tych przypadków możemy zaoferować wykończenie pod klucz w Gdańsku. Mamy ogromne doświadczenie na rynku, zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży budowlanej, jak i świetnych projektantów. Tak naprawdę jesteśmy w stanie wykonać każde wnętrze. Nie ma tutaj znaczenia, czy będzie to styl nowoczesny, minimalistyczny, klasyczny czy jakikolwiek inny. Podejmiemy się każdego zadania, zaproponujemy atrakcyjną cenę i szybki termin realizacji.

Jeśli więc chcesz naprawdę odświeżyć wygląd swojego mieszkania, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

    Leave Your Comment Here