remonty sopot obraz 3

Remonty Sopot

Planujesz odświeżyć wygląd swojego domu lub mieszkania i liczysz na doskonały efekt za przystępne pieniądze? Sprawdź w takim razie już teraz naszą ofertę na remonty w Sopocie. Nie musisz zlecać prac oddzielnie wielu ekipom remontowym. Nie musisz także tracić czasu na poszukiwanie takich specjalistów. Dzięki kompleksowej usłudze, którą proponujemy, tanio i szybko odmienisz wygląd nawet całego budynku.

Chcesz wiedzieć, dlaczego kompleksowe usługi są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem? Zapraszamy w takim razie do dalszej lektury.

Remonty w Sopocie – cennik

Doskonale znamy największe obawy osób planujących poważniejsze remonty – to bardzo wysoka cena. Kiedy sprawdza się usługi firm realizujących takie zadania kompleksowo, kosztorys wydaje się wyjątkowo nieatrakcyjny. Koszt pracy małej ekipy remontowej jest o wiele niższy, ale czy kiedykolwiek zrobiłeś sobie podsumowanie wszystkich wydatków.

Choć jednostkowa cena wygląda atrakcyjnie, to jednak po zsumowaniu wszystkich pieniędzy praktycznie zawsze okaże się, że wydasz więcej, niż za usługi kompleksowe. Nie musisz zatrudniać oddzielnie fachowców od malowania, klejenia tapet, układania płytek czy robienia podłóg. Nasze remonty Sopot zawierają wszystkie te prace w jednym. Tworzymy ogromny zespół specjalistów, który zajmie się wszystkimi zadaniami związanymi z odświeżaniem wnętrz.

remonty sopot obraz 6

Udowadniamy, że profesjonalnie wykonany remont nie musi być obarczony ogromnymi wydatkami. Ponieważ zajmujemy się nim od początku do końca, to skracamy czas realizacji – umożliwia to optymalizację kosztów. Jednocześnie prace postępują płynnie, bez przestojów i konieczności wprowadzania poprawek. 

remonty sopot obraz 8

Współpracujemy z wieloma producentami i sprzedawcami materiałów budowlanych. Korzystamy z niższych cen niż te, które mogą uzyskać klienci prywatni. Dzięki temu oszczędzasz również na zakupie wszystkich potrzebnych produktów.

Kompleksowe usługi remontowe w Sopocie

Zastanawiasz się, co dokładnie skrywa się pod pojęciem „kompleksowych usług”? To dosłownie wszystko, co będzie potrzebne do tego, aby mieszkać w pięknych wnętrzach. Nie zaczynamy od prac budowlanych – zaczynamy od przygotowania projektu (jeśli oczywiście go potrzebujesz). Przygotowujemy kosztorysy, kupujemy potrzebne materiały, remontujemy, składamy i ustawiamy meble, a na koniec nawet sprzątamy! Wystarczy po prostu, że zgłosisz się do nas. Efektem współpracy z nami będzie dom lub mieszkanie gotowe do zamieszkania. Gdy skończymy, Ty po prostu wejdziesz do swojego domu, zrobisz sobie ulubionej kawy i rozsiądziesz się na swojej nowej sofie.

Gwarancja od jednej ekipy remontowej z Sopotu

Jaki jest największy problem związany ze zlecaniem remontu wielu ekipom? To przede wszystkim trudności przy egzekwowaniu gwarancji na zrealizowane usługi. Kiedy każda firma odpowiedzialna jest jedynie za niewielki fragment prac, trudniej zgłasza się ewentualne problemy. Gdy płytki zaczną odklejać się od ścian, musisz szukać kontaktu do firmy, która była za to odpowiedzialna. Jeśli nowo zamontowane lampy nie działają poprawnie, kontaktujesz się z elektrykami. W międzyczasie może się okazać, że sprawcą usterki była jeszcze inna firma – nieumyślnie zepsuła coś realizując inne prace.

Nie trać czasu i pieniędzy

Masz czas i nerwy na to, aby zmagać się z takimi problemami? Nasze remonty Sopot to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście gwarantujemy profesjonalne podejście do realizacji wszystkich zadań. Zawsze jednak mogą pojawić się jakieś drobne usterki. Gdy do nich dojdzie, nie musisz „bawić się” w detektywa i dochodzić, kto jest za nie odpowiedzialny. Po prostu zgłaszasz problem nam i masz pewność, że zostanie on kompleksowo rozwiązany.

Łatwiejsze egzekwowanie gwarancji to nie jedyna zaleta skorzystania z naszych usług. Istotne jest również to, że za cały remont odpowiedzialna jest jedna ekipa. Gdy zatrudnisz na przykład tynkarzy i nie będziesz zadowolony z ich pracy, musisz szukać kolejne ekipy. To strata czasu, ale i pieniędzy. Nowi fachowcy będą musieli zacząć od poprawiania po poprzednikach. Na rynku działa wiele drobnych firm remontowych i niestety, nie wszystkie są godne zaufania. My mamy wieloletnie doświadczenie i cieszymy się doskonałą opinią na rynku. Nie musisz więc obawiać się, że coś pójdzie nie tak.

Remonty Sopot – profesjonalny projekt w cenie

Podstawą zadowolenia z efektów remontu wcale nie są dobre materiały czy solidne podejście do prac budowlanych. To projekt, bez którego naprawdę odradzamy planowanie poważniejszego odświeżenia wnętrza. W cenie naszych usług znajduje się właśnie realizacja prac projektowych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy dopasowują się do potrzeb Klientów. Projektujemy w różnych stylach, doradzamy i zawsze staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Kompleksowe wykończenia

remonty sopot obraz

Dobrze wykonany projekt daje gwarancję, że nowe wnętrza będą piękne, funkcjonalne i modne. Jednocześnie jednak jest on podstawą do przygotowania kosztorysu. Na pewno chciałbyś wiedzieć, ile będzie Cię kosztować remont zanim jeszcze do niego dojdzie. Pamiętaj oczywiście, że na projekcie możesz zakończyć współpracę z nami. Polecamy jednak nasze kompleksowe remonty Sopot – gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Usługi drobne i rozbudowane

Choć podejmujemy się realizacji najbardziej nawet spektakularnych projektów, to jednak zawsze elastycznie dopasowujemy się do Klientów. Bardzo możliwe, że taka oferta kojarzy Ci się tylko i wyłącznie z remontami całych domów czy mieszkań – nic bardziej mylnego. Wykonujemy również drobne remonty na terenie Sopotu..

remonty sopot obraz 7

Chcesz odświeżyć jedynie swój salon? A może odrobiny troski wymaga łazienka lub tylko kuchnia? W każdym z takich przypadków możesz zgłosić się do nas. Niezależnie od skali zlecenia, powierzenie go dobrym specjalistom to zawsze oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Jednocześnie to także gwarancja rzetelnej realizacji

Wykończenie pod Klucz w Sopocie

Podczas realizacji prac remontowych nie da się oczywiście uniknąć bałaganu. Mnóstwo brudu na podłogach, zakurzone okna, zabrudzone futryny i ościeżnice…to tylko część problemów, z którymi muszą zmagać się osoby odświeżające swoje mieszkania. Gdy prace zlecasz pojedynczym ekipom remontowym, na koniec zostajesz sam z tym problemem. Musisz najpierw wszystko dokładnie posprzątać, a później wnieść meble i poskładać je. Chcesz marnować swój urlop na zajmowanie się takimi rzeczami? Jeśli będziesz to robił po pracy, na pewno nie skończysz w przeciągu jednego dnia.

Możesz jednak wybrać nasze remonty Sopot. Kompleksowa usługa to wykończenie wnętrz dosłownie po klucz. Nasi pracownicy zajmują się rzetelnym sprzątaniem po zakończeniu części budowlanej. Następnie wnosimy meble, które chciałeś zachować oraz składamy całe nowe wyposażenie. Pełna aranżacja to także montaż oświetlenia i wszystkich elementów dekoracyjnych. Ty po prostu odbierasz gotowe wnętrze, w którym od razu możesz zamieszkać!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, po prostu zgłoś się już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy zakres usług i skomponujemy ofertę pod Twoje potrzeby.

Usługi remontowe na terenie trójmiasta

Nasza ekipa działa na terenie całego trójmiasta. Być może zainteresuje Cię również oferta: Remonty Gdynia

    Leave Your Comment Here