Aranżacja wnętrz Gdańsk 1

Aranżacja wnętrz Gdańsk

W naszej mentalności dom czy mieszkanie stanowią jedną z największych wartości w życiu, co doskonale widać w statystykach, które wyraźnie pokazują, że wolimy nieruchomość na własność niż jej wynajem. Wygodny i przytulny dom to jednak taki, który zostanie odpowiednio wykończony i dlatego projekt wnętrza zawsze powinien być wykonany przez specjalistów. Sprawdź nasze usługi aranżacje wnętrz w Gdańsku i dowiedz się, czym są takie usługi, na co w ich ramach można liczyć i dlaczego warto stawiać na rozwiązania kompleksowe?

Kompleksowa aranżacja wnętrz w Gdańsku

Mając nowy dom lub mieszkanie do wykończenia albo przygotowując się do remontu, naprawdę warto postawić na usługi kompleksowe. Jest to na pewno bardzo wygodne rozwiązanie. W ramach jednej usługi otrzymuje się projekt przygotowany przez specjalistów.

Firma zajmuje się również zakupem wszystkich potrzebnych rzeczy, realizuje prace budowlane, a na koniec wszystko sprząta i szykuje nieruchomość do zamieszkania. Nie musimy szukać i zatrudniać wielu firm odpowiedzialnych za różne prace. Oszczędzamy tym samym swój czas i pieniądze, a i dostajemy gwarancję na kompleksową usługę, zamiast na poszczególne, pojedynczo wykonywane prace.

Przebieg współpracy podczas aranżacji wnętrza

Pierwsze spotkanie w biurze projektowym i przedstawienie swojej wizji na wygląd nieruchomości.
Wizja lokalna dokonywana w nieruchomości przez pracownika.
Kolejne spotkania w biurze podczas przygotowywania projektu i konsultowanie wszystkich szczegółów z klientem.
Akceptacja projektu i zakup niezbędnych materiałów budowlanych oraz wyposażenia.
Uzyskanie pozwoleń, jeśli tylko będą potrzebne.
Prace budowlane.
Aranżowanie wnętrz w Gdańsku.
Sprzątanie i naszykowanie mieszkania do odbioru.
wykonczenie pod klucz gdansk 2

Dekorator wnętrz z Gdańska

Pomagamy naszym klientom tworzyć wymarzone wnętrza.

Zapytaj o wolny termin

Nasza firma właśnie w taki sposób podchodzi do realizacji każdego powierzonego zadania. Naturalnie można korzystać również z pojedynczych usług, na przykład zlecić naszym fachowcom wyłącznie wykonanie projektu lub przeprowadzenie szeregu prac budowlanych.

Projektowanie wnętrz w Gdańsku

O ile być może z punktu widzenia artysty spontaniczność może przyczynić się do powstania naprawdę wspaniałych dzieł, tak w przypadku wykończenia mieszkań czy domów powinno się jednak zacząć od jakiegoś planu. Tak też zaczyna działać nasza firma, która w ramach swoich kompleksowych usług wykończenia wnętrz pod klucz, zajmuje się również projektowaniem.

Projektowaniem zajmują się najlepsi specjaliści z branży. Osoby odpowiedzialne za realizację zadania projektowego przeprowadzają kompleksową wizję lokalną w budynku, zbierają informacje przekazywane przez klienta, a następnie bazując na tych informacjach, tworzą odpowiednie projekty w formie rysunków 2D.

Forma 2D projektu jest oczywiście swego rodzaju szkicem przedstawianym klientowi. Kiedy projekt jest już zaakceptowany, następuje jego przygotowanie w formie 3D, a później na jego podstawie realizuje się kolejne prace.

Projektanci wnętrz z Gdańska – ceny

Każdemu zawsze zależy na czasie, ale niestety trzeba pamiętać o tym, że pośpiech w przypadku projektowania wnętrz jest zdecydowanie niewskazany. Ładna aranżacja wnętrz w Gdańsku musi być odpowiednio przemyślana i dlatego nierzadko trzeba naszykować się nawet na kilka miesięcy oczekiwania. Ogromny wpływ na czas realizacji ma także zaangażowanie samego klienta oraz jego potrzeby. Im szybciej i częściej wszelkie zmiany są konsultowane, tym szybciej wykonywany jest projekt. Z reguły przyjmuje się, że minimalny czas oczekiwania to 2 do 3 miesięcy.

Kwestia kosztów realizacji takiej usługi jest niestety wręcz niemożliwa do ogólnego oszacowania. Aranżacja wnętrz w Gdańsku to szereg różnorodnych procesów i wiele zależy między innymi od powierzchni mieszkania, jego rozkładu, a przede wszystkim od wymagań samego klienta. W każdym przypadku koszty wyliczane są po prostu indywidualnie po kontakcie i przedstawieniu swoich potrzeb. Co bardzo istotne, wstępne kosztorysy przygotowywane są zawsze bezpłatnie i do niczego nie zobowiązują.

Aranżacja wnętrz w Gdańsku z meblami

Jeśli wnętrze domu ma być niezwykle wygodne, piękne, a i funkcjonalne jednocześnie, to oczywiście nie może zabraknąć usługi indywidualnego zaprojektowania mebli. To najlepszy sposób na efektywne wykorzystanie każdego wnętrza. Takie rozwiązanie staje się wręcz niezbędne wtedy, gdy mieszkanie jest małe i potrzeba dokładnie wykorzystać dosłownie każdy centymetr jego powierzchni.

Nasza aranżacja wnętrz w Gdańsku oczywiście obejmuje taką usługę. Co jednak ważne, nie tylko możemy zaprojektować meble, ale także zająć się ich wykonaniem.

Aranżacja czy projektowanie – jakie są różnice?

Osoby poszukujące usług związanych z wykańczaniem wnętrz pod klucz na pewno nierzadko zamiennie spotykają się z pojęciami aranżacji oraz projektowania. Warto pamiętać o tym, że oba te pojęcia nie są synonimami.

Projektowanie to usługa o bardziej szerokim zakresie, która obejmuje kompleksowe opracowanie wyglądu wnętrza, rozkładu jego pomieszczeń, poprowadzenia różnych instalacji i temu podobnych rzeczy. Aranżacja to jest już swoistą wisienką na torcie, usługą realizowaną na zakończenie prac. W jej skład wchodzi na przykład odpowiedni dobór firanek, poduszek na sofę, ozdób na stoliki oraz szafki i wszystkich elementów dekoracyjnych, które stanowią zwieńczenie dzieła.

Aranżacja wnętrza mieszkania lub domu w Gdańsku

projektowanie wnętrz gdansk obrazek 6

Nasze usługi to nie tylko aranżacja wnętrz w Gdańsku, ale także pełne ich zaprojektowanie, wykonanie mebli, przeprowadzenie prac remontowych i naszykowanie mieszkania dosłownie po klucz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z pracownikami, którzy wyjaśnią
najdrobniejsze nawet szczegóły.

Być może zainteresuję Cię również nasza strona: Projektowanie wnętrz gdańsk

Zdjęcia: Google.com

    Leave Your Comment Here