Aranżacja wnętrz Gdańsk 1

Aranżacja wnętrz Gdańsk

W naszej mentalności dom czy mieszkanie stanowią jedną z największych wartości w życiu, co doskonale widać w statystykach, które wyraźnie pokazują, że wolimy nieruchomość na własność niż jej wynajem. Wygodny i przytulny dom to jednak taki, który zostanie odpowiednio wykończony i dlatego projekt wnętrza zawsze powinien być wykonany przez specjalistów. Sprawdź usługi Aranżacja wnętrz Gdańsk i dowiedz się, czym są takie usługi, na co w ich ramach można liczyć i dlaczego warto stawiać na rozwiązania kompleksowe?

Kompleksowa aranżacja wnętrz Gdańsk

Mając nowy dom lub mieszkanie do wykończenia albo przygotowując się do remontu, naprawdę warto postawić na usługi kompleksowe. Jest to na pewno bardzo wygodne rozwiązanie. W ramach jednej usługi otrzymuje się projekt przygotowany przez specjalistów.

Firma zajmuje się również zakupem wszystkich potrzebnych rzeczy, realizuje prace budowlane, a na koniec wszystko sprząta i szykuje nieruchomość do zamieszkania. Nie musimy szukać i zatrudniać wielu firm odpowiedzialnych za różne prace. Oszczędzamy tym samym swój czas i pieniądze, a i dostajemy gwarancję na kompleksową usługę, zamiast na poszczególne, pojedynczo wykonywane prace.

Przebieg współpracy podczas aranżacji wnętrza

Pierwsze spotkanie w biurze projektowym i przedstawienie swojej wizji na wygląd nieruchomości.
Wizja lokalna dokonywana w nieruchomości przez pracownika.
Kolejne spotkania w biurze podczas przygotowywania projektu i konsultowanie wszystkich szczegółów z klientem.
Akceptacja projektu i zakup niezbędnych materiałów budowlanych oraz wyposażenia.
Uzyskanie pozwoleń, jeśli tylko będą potrzebne.
Prace budowlane.
Aranżowanie wnętrz w Gdańsku.
Sprzątanie i naszykowanie mieszkania do odbioru.
wykonczenie pod klucz gdansk 2

Dekorator wnętrz Gdańsk

Pomagamy naszym klientom tworzyć wymarzone wnętrza.

Zapytaj o wolny termin

Nasza firma właśnie w taki sposób podchodzi do realizacji każdego powierzonego zadania. Naturalnie można korzystać również z pojedynczych usług, na przykład zlecić naszym fachowcom wyłącznie wykonanie projektu lub przeprowadzenie szeregu prac budowlanych.

Projektowanie wnętrz

Aranżacja wnętrz Gdańsk obrazek 2

O ile być może z punktu widzenia artysty spontaniczność może przyczynić się do powstania naprawdę wspaniałych dzieł, tak w przypadku wykończenia mieszkań czy domów powinno się jednak zacząć od jakiegoś planu. Tak też zaczyna działać nasza firma, która w ramach swoich kompleksowych usług wykończenia wnętrz pod klucz, zajmuje się również projektowaniem.

Projektowaniem zajmują się najlepsi specjaliści z branży. Osoby odpowiedzialne za realizację zadania projektowego przeprowadzają kompleksową wizję lokalną w budynku, zbierają informacje przekazywane przez klienta, a następnie bazując na tych informacjach, tworzą odpowiednie projekty w formie rysunków 2D.

Forma 2D projektu jest oczywiście swego rodzaju szkicem przedstawianym klientowi. Kiedy projekt jest już zaakceptowany, następuje jego przygotowanie w formie 3D, a później na jego podstawie realizuje się kolejne prace.

Projektanci wnętrz ceny

Każdemu zawsze zależy na czasie, ale niestety trzeba pamiętać o tym, że pośpiech w przypadku projektowania wnętrz jest zdecydowanie niewskazany. Ładna aranżacja wnętrz w Gdańsku musi być odpowiednio przemyślana i dlatego nierzadko trzeba naszykować się nawet na kilka miesięcy oczekiwania. Ogromny wpływ na czas realizacji ma także zaangażowanie samego klienta oraz jego potrzeby. Im szybciej i częściej wszelkie zmiany są konsultowane, tym szybciej wykonywany jest projekt. Z reguły przyjmuje się, że minimalny czas oczekiwania to 2 do 3 miesięcy.

Kwestia kosztów realizacji takiej usługi jest niestety wręcz niemożliwa do ogólnego oszacowania. Aranżacja wnętrz w Gdańsku to szereg różnorodnych procesów i wiele zależy między innymi od powierzchni mieszkania, jego rozkładu, a przede wszystkim od wymagań samego klienta. W każdym przypadku koszty wyliczane są po prostu indywidualnie po kontakcie i przedstawieniu swoich potrzeb. Co bardzo istotne, wstępne kosztorysy przygotowywane są zawsze bezpłatnie i do niczego nie zobowiązują.

Aranżacja wnętrz Gdańsk – z meblami

Jeśli wnętrze domu ma być niezwykle wygodne, piękne, a i funkcjonalne jednocześnie, to oczywiście nie może zabraknąć usługi indywidualnego zaprojektowania mebli. To najlepszy sposób na efektywne wykorzystanie każdego wnętrza. Takie rozwiązanie staje się wręcz niezbędne wtedy, gdy mieszkanie jest małe i potrzeba dokładnie wykorzystać dosłownie każdy centymetr jego powierzchni.

Nasza aranżacja wnętrz w Gdańsku oczywiście obejmuje taką usługę. Co jednak ważne, nie tylko możemy zaprojektować meble, ale także zająć się ich wykonaniem.

Aranżacja czy projektowanie – jakie są różnice?

Osoby poszukujące usług związanych z wykańczaniem wnętrz pod klucz na pewno nierzadko zamiennie spotykają się z pojęciami aranżacji oraz projektowania. Warto pamiętać o tym, że oba te pojęcia nie są synonimami.

Projektowanie to usługa o bardziej szerokim zakresie, która obejmuje kompleksowe opracowanie wyglądu wnętrza, rozkładu jego pomieszczeń, poprowadzenia różnych instalacji i temu podobnych rzeczy. Aranżacja to jest już swoistą wisienką na torcie, usługą realizowaną na zakończenie prac. W jej skład wchodzi na przykład odpowiedni dobór firanek, poduszek na sofę, ozdób na stoliki oraz szafki i wszystkich elementów dekoracyjnych, które stanowią zwieńczenie dzieła.

Aranżacja Wnętrz Gdańsk - oferta

projektowanie wnętrz gdansk obrazek 6

Nasze usługi to nie tylko aranżacja wnętrz w Gdańsku, ale także pełne ich zaprojektowanie, wykonanie mebli, przeprowadzenie prac remontowych i naszykowanie mieszkania dosłownie po klucz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z pracownikami, którzy wyjaśnią
najdrobniejsze nawet szczegóły.

Być może zainteresuję Cię również nasza strona: Projektowanie wnętrz gdańsk

Zdjęcia: Google.com

    Leave Your Comment Here