wykonczenie pod klucz gdansk 1

Wykończenie pod klucz Gdańsk

Z całą pewnością każdy marzy o własnych czterech kątach, nierzadko latami odkładając pieniądze na zakup mieszkania i wspierając się do tego jeszcze kosztownym kredytem. Zakup to jedno, gdyż najczęściej będzie nam jeszcze potrzebne profesjonalne wykończenie pod klucz.

Nasza firma Wykończenie pod klucz Gdańsk realizuje kompleksowo powierzchnie w pełni gotowe do zamieszkania, czy też pracy. Czym jest taka usługa i dlaczego warto postawić na wsparcie profesjonalistów? Wykończenie mieszkania warto przeprowadzić z głową. Zapraszamy.

Wykończenie pod klucz pomorskie

Realizowane przez naszą firmę wykończenia pod klucz to nic innego, jak wykonanie wszystkich niezbędnych prac, których efektem będzie mieszkanie lub dom gotowy do zamieszkania. Kupując nieruchomość z rynku pierwotnego, często dostajemy przestrzeń do dalszego wykończenia, do dowolnej aranżacji, w której trzeba naprawdę sporo zrobić. Pośród prac, jakie się wtedy wykonuje, należy wymienić między innymi:

  • tynkowanie, malowanie oraz ewentualnie tapetowanie ścian;
  • wykonanie podłóg, położenie płytek i wielu innych elementów ozdobnych;
  • przystosowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej czy elektrycznej do potrzeb;
  • montaż oświetlenia i armatury łazienkowej;
  • wykonanie projektu wnętrza i odpowiednie umeblowanie pomieszczeń;
  • odbiór techniczny mieszkania czy budynku.

Ten zakres prac jest oczywiście ogromnym skrótem tego, co w wielu przypadkach trzeba zrobić. Korzystając z kompleksowego wsparcia, można oszczędzać swoje pieniądze i wyeliminować niepotrzebne nerwy. Poszukiwanie różnych firm do wykonywania pojedynczych zadań budowlanych jest uciążliwe, a do tego niesamowicie kosztowne. W naszym przypadku, w ramach jednej usługi, dostaje się przestrzeń w pełni przygotowaną do wprowadzenia. Wystarczy przywieźć swoje rzeczy, rozsiąść się i wypoczywać we własnych czterech kątach.

Projekt mieszkania dopasowany do potrzeb

wykonczenie pod klucz gdansk 2

Decydując się na skorzystanie z usług specjalistów, można mieć pewność, że wkrótce wprowadzi się do mieszkania czy domu swoich marzeń. Nasi pracownicy wykonują projekty zgodnie z oczekiwaniami swoich Klientów. Nie tylko bierzemy pod uwagę najdrobniejsze nawet szczegóły, ale także dbamy o to, aby zawsze korzystać z najlepszych materiałów. Wspaniale ozdobione ściany, przyjemna sypialnia, komfortowy salon, ciepła łazienka i wyjątkowo klimatyczna kuchnia. Nie ma tutaj żadnego znaczenia gust. Wykonujemy zarówno wnętrza bardzo nowoczesne, jak i minimalistyczne czy w stylu klasycznym.

Powierzenie wykończenia pod klucz jednej firmie to na pewno wygoda, ale i pewność, że ostateczny efekt prac będzie bardzo spójny. Zatrudnienie tynkarza, malarza, projektanta wnętrz, hydraulika czy cykliniarza osobno to zawsze ryzyko, że efekty prac tych specjalistów nie będą się ze sobą zazębiały. W naszym przypadku nie ma takiego problemu. Jesteśmy zgranym zespołem, który świetnie się ze sobą dogaduje i potrafi zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. 

Wykończenie pod klucz w Gdańsku – co zawiera usługa

Sprawdźmy więc, co po kolei znajduje się w takim pakiecie:

– wizja lokalna na miejscu i zebranie informacji od klienta, przede wszystkim na temat jego pomysłu na wygląd i wystrój mieszkania,
– przygotowanie wstępnego projektu wystroju, jego konsultacja z klientem i wprowadzenie poprawek, a następnie stworzenie finalnej już wersji,
– prace związane z wyborem materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia łazienki i kuchni oraz różnych akcesoriów dodatkowych,
– przygotowanie pełnego kosztorysu, jak również określenie harmonogramu przyszłych prac,
– prace budowlane i instalacyjne,
– umeblowanie i udekorowanie zgodnie z wcześniej ustalonym projektem,
– przekazanie klientowi gotowego już mieszkania.

Wykończenie pod klucz z meblami

W ramach profesjonalnej usługi ProjektPodKlucz.com.pl, korzysta się nie tylko z pomocy fachowców w zakresie budownictwa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania to bowiem takie, które jest już także umeblowane. Mamy świetnych projektantów, którzy w konsultacji z Klientami tworzą nieziemskie projekty aranżacji wnętrz, klimatyczne i stylowe, a zarazem funkcjonalne. Życie w takim mieszkaniu staje się czystą przyjemnością. Odpowiednio umeblowane i ozdobione mieszkanie staje się naszą oazą spokoju, w której możemy swobodnie wypoczywać po każdym ciężkim dniu.

Na projekcie jednak się nie kończy. Zgodnie z nim kupujemy meble, ozdoby i całe wyposażenie, instalujemy w budynku czy w mieszkaniu i przygotowujemy przestrzeń do zamieszkania. Wszystko to w przystępnej cenie, sprawnie i naprawdę profesjonalnie. Wybieramy wyłącznie produkty najlepszych na rynku producentów, kupowane w znanych i cenionych sklepach, a więc ich jakość zawsze stoi na najwyższym poziomie.

Wykończenie pod klucz Gdańsk – dane kontaktowe

wykończenie pod klucz gdańsk 3

Naturalnie nasi specjaliści zapewniają również swoje wsparcie w wyborze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ilość mebli na rynku jest tak ogromna, że często trudno się na coś zdecydować. Nawet mając pewną wizję swojego przyszłego mieszkania, nie wiemy, na co się zdecydować. Wybierając nasze usługi, można jednak liczyć także na pomoc w tym zakresie. We współpracy z doświadczonymi pracownikami stworzenie wnętrza swoich marzeń nie będzie żadnym problemem.

Kontakt ze specjalistą

Pomożemy Państwu stworzyć piękne oraz wygodne mieszkanie, komfortowy dom dla całej rodziny, jak i również nieszablonową restaurację czy biuro.

W zależności od Państwa potrzeb, oferta Wykończenia pod klucz Gdańsk może obejmować projekt w raz z nadzorem autorskim lub kompleksową realizacje „pod klucz”.

Zapewniamy również sprawdzone i zaprzyjaźnione ekipy budowlane oraz pomoc w zakupie  niezbędnych materiałów. Profesjonalnie aranżujemy mieszkania pod klucz. 

Jak wygląda współpraca przy wykańczaniu mieszkań pod klucz w Gdańsku?

Na początku naturalnie – wszystko zaczyna się od projektu. Dokonujemy wizji lokalnej oraz mamy …. mnóstwo pytań do Ciebie 🙂 Ale spokojnie. To będzie naprawdę przyjemna rozmowa, która ma na celu zrealizowanie dla Ciebie jak najlepszego projektu.

Nasz architekt na podstawie uzyskanych informacji wykona koncepcyjną wersję projektu w możliwie najkrótszym czasie. Zostanie ona zaprezentowana i na tym etapie można nanosić wszelkie zaproponowane poprawki. Kiedy projekt będzie już zaakceptowany, powstanie jego finalna wersja i ruszamy już do prawdziwej pracy!

No tak, przecież jeszcze kosztorys i harmonogram. Po wykonaniu projektu można tak naprawdę zakończyć współpracę z pracownią, płacąc jedynie za to, co już zostało wykonane. Samodzielne wykończenie mieszkania jest jednak bardzo trudne i czasochłonne. Nasza firma zajmuje się jednak również tymi pracami. Jeśli zdecydujesz się na przekazanie ich właśnie nam, zajmiemy się przygotowaniem kosztorysu oraz opracowaniem harmonogramu prac. Całość kończy się podpisaniem umowy.

Mieszkania pod klucz w trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot):

Tel: 507 139 396
EMAIL: magdalena@projektpodklucz.com.pl
BIURO: MZ projektpodklucz ul. Marsa 2 83-010 Straszyn

Sprawdź też: Remonty Gdańsk

    Leave Your Comment Here